
meditatieschool & coachwerkplaats
Als de titel 'ZIJN voorbij maskers en muren' je aanspreekt, nieuwsgierig maakt of iets in jou laat resoneren, voel je dan welkom bij de presentatie van dit boek.
Tijdens de lezing herken je mogelijk iets van jezelf. Het kan confronterend én bevrijdend zijn om te ontdekken hoeveel energie gaat naar het dragen van maskers of het optrekken van muren, en hoeveel ruimte en vrijheid ontstaat wanneer je die los kunt laten.
Onderwerpen die relateren aan maskers en muren:
Kortom: het boek ZIJN voorbij maskers en muren kan een ontdekkingstocht zijn waarom je denkt, voelt en handelt zoals je doet. Niet omdat het anders moet, maar omdat begrijpen al genoeg kan zijn om dat wat jou niet helpt los te laten. Tijdens deze presentatie krijg je een inkijkje in die ontdekkingsreis.
Wat je kunt ervaren:
Of je al bekend bent met het thema 'ZIJN' of er juist voor het eerst mee in aanraking komt,je bent van harte welkom.
Na afloop is er ruimte om elkaar te ontmoeten, na te praten en desgewenst het boek aan te schaffen.
Praktische informatie
Datum: 6 juni
Inloop vanaf 13.30 uur - start programma 14.00 uur tot uiterlijk 16.30 uur.
Locatie: Witte kerkje, Onnastraat 10, 8331 HM Steenwijk
Bijdrage voor de koffie, thee en wat lekkers bedraagt: € 7,00
Graag aanmelden via invulformulier zodat we weten op hoeveel mensen we kunnen rekenen.

Het boek nodigt je uit om op verkenningstocht te gaan langs vijf elementaire oerkrachten: water, aarde, vuur, wind en ruimte. Elk element staat symbool voor een fundamentele wijsheid en werpt licht op hoe emoties, overtuigingen en patronen jouw manier van denken en leven beïnvloeden.
In het eerste deel wordt verkend hoe mentale blokkades kunnen ontstaan. In het tweede deel onderzoek je hoe een blokkade en spanning via de elementenleer en archetypische spiegels kan transformeren tot een vrijere energiestroom.
Geïnspireerd door het boeddhisme en verrijkt met praktische oefeningen biedt dit boek handvatten om denken en doen vanuit een ruimer perspectief te benaderen.